Magazyn energii

Zyskaj niezależność i zabezpiecz się przed awariami i przerwami w dostawach prądu

Zapewnij sobie swój własny, całkowicie niezależny magazyn energii, z którego będziesz mógł czerpać prąd według własnego uznania.

Nasi specjaliści zajmą się wszystkim, co jest potrzebne – począwszy od przygotowania, przez montaż, aż po konfigurację i szkolenie z obsługi.

OIG3 Magazyn energii

Osiągniesz pełną swobodę i niezależność energetyczną. Nasza firma z powodzeniem zintegruje magazyn energii z Twoją aktualną instalacją fotowoltaiczną. A jeśli jeszcze jej nie masz, wesprzemy Cię w doborze i montażu obu rozwiązań.

Twój magazyn może stać się dodatkowym lub głównym źródłem energii elektrycznej, zasilającym urządzenia w Twoim domu, biurze lub innym miejscu. Decyzja należy do Ciebie!

Jeśli wybierzesz magazyn energii typu OFF-GRID, będziesz nadal miał dostęp do prądu nawet w przypadku przerwy w dostawie energii z sieci, dzięki niezależnemu źródłu energii.

Bezpiecznie i długoterminowo korzystasz z możliwości magazynu energii. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, magazyn jest odporny na potencjalne awarie, przepięcia i inne usterki.

W przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów lub baterii, nie posiada tzw. efektu pamięci, co oznacza, że przez wiele lat utrzymuje wysoki poziom pojemności.

OIG1 3 Magazyn energii
OIG1 1 Magazyn energii

Zredukujesz lub wyeliminujesz ryzyko przerw w dostawie prądu. Twój własny magazyn może stanowić swoiste „koło ratunkowe”, do którego sięgniesz w przypadku awarii tradycyjnej sieci lub innych problemów z dostawą energii elektrycznej.

Umów się na wycenę, dane kontaktowe znajdziesz w zakładce „KONTAKT

Pamiętaj, możesz wysłać SMSa do nas, a my oddzwonimy aby umówić się na wycenę.

Słowa kluczowe:
Magazyn energii Wodzisław Śląski, Magazyn energii Kokoszyce, Magazyn energii Czyżowice, Magazyn energii Gorzyce, Magazyn energii Gorzyczki, Magazyn energii Godów, Magazyn energii Olza, Magazyn energii Chałupki, Magazyn energii Krzyżanowice, Magazyn energii Syrynia, Magazyn energii Lubomia, Magazyn energii Pszów, Magazyn energii Rzuchów, Magazyn energii Rydułtowy, Magazyn energii Gaszowice, Magazyn energii Piece, Magazyn energii Rybnik, Magazyn energii Racibórz, Instalacja magazynu energii Wodzisław Śląski