Instalacje fotowoltaiczne

Korzystaj z źródła odnawialnej energii, które nigdy się nie wyczerpie

Instalacja fotowoltaiczna zapewni Ci cały pakiet korzyści, którymi będziesz się cieszyć przez kilkadziesiąt najbliższych lat. Najważniejsze z nich to m.in.:

OIG4 2 Instalacje fotowoltaiczne

Zredukujemy albo całkowicie wyeliminujemy Twoje opłaty za elektryczność. Przeprowadzimy dokładne obliczenia oraz analizy, aby upewnić się, że w Twoim domu będzie zainstalowane urządzenie o odpowiedniej mocy i wydajności.

W ten sposób zaczniesz wytwarzać energię na własne potrzeby, a jej nadwyżkę przekażesz bezpośrednio do sieci. 80% tej nadwyżki będzie można później odebrać – nawet w ciągu 12 miesięcy od momentu przekazania (zgodnie z odczytem licznika).

Zainwestowane przez Ciebie pieniądze zwrócą się szybciej, niż mogłoby się wydawać. Biorąc pod uwagę wzrost cen energii oraz dostępne dotacje, przeciętny czas zwrotu nakładów na system fotowoltaiczny może wynosić tylko od 5 do 7 lat.

Już po tym krótkim okresie odzyskasz wszystkie zainwestowane środki i zaczniesz czerpać zyski z produkcji własnego czystego prądu.

OIG4.f1L 1 Instalacje fotowoltaiczne

OIG4 1 1 Instalacje fotowoltaiczne

Zabezpieczysz się przed wzrostem cen energii elektrycznej. Przyszłe prognozy wskazują, że ceny prądu z sieci będą rosły, a za 10 lat możemy spodziewać się wzrostu nawet o 50% w porównaniu z obecnymi cenami.

Posiadając własny system fotowoltaiczny, unikniesz tego problemu i nie będziesz podatny na wahania cen energii.

Otrzymasz pełną gwarancję na system fotowoltaiczny oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. W ramach naszej oferty związanej z instalacją fotowoltaiczną, zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach inwestycji.

Zadbamy o dobór odpowiednich komponentów, zajmiemy się transportem, montażem i konfiguracją, a na koniec zapewnimy Ci kompleksową ochronę gwarancyjną dla Twojej instalacji fotowoltaicznej.

W zależności od producenta, gwarancja na panele, inwerter oraz konstrukcję montażową może wynosić nawet do 30 lat. Ponadto, oferujemy 5 lat gwarancji na montaż, z możliwością przedłużenia jej do 10 lat.

OIG4 3 1 Instalacje fotowoltaiczne

Cennik instalacji fotowoltaicznej

Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy m.in.:

 • miejsca montażu paneli fotowoltaicznych,
 • elementów wchodzących w skład zestawu fotowoltaicznego,
 • wyboru falownika fotowoltaicznego,
 • przewodów solarnych,
 • konstrukcji montażowej,
 • zabezpieczenia,
 • monitoringu instalacji fotowoltaicznej,

Przy przygotowywaniu oferty bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym m.in.:

 • profil inwestora (a przez to i stawkę podatku VAT),
 • indywidualne preferencje inwestora,
 • lokalizację montażu,
 • warunki panujące w miejscu instalacji,
 • poziom skomplikowania instalacji i wdrażanie autorskich rozwiązań inwestora.

Umów się na wycenę, dane kontaktowe znajdziesz w zakładce „KONTAKT

Pamiętaj, możesz wysłać SMSa do nas, a my oddzwonimy aby umówić się na wycenę.

Słowa kluczowe:
Fotowoltaika Wodzisław Śląski, Fotowoltaika Kokoszyce, Fotowoltaika Czyżowice, Fotowoltaika Gorzyce, Fotowoltaika Gorzyczki, Fotowoltaika Godów, Fotowoltaika Olza, Fotowoltaika Chałupki, Fotowoltaika Krzyżanowice, Fotowoltaika Syrynia, Fotowoltaika Lubomia, Fotowoltaika Pszów, Fotowoltaika Rzuchów, Fotowoltaika Rydułtowy, Fotowoltaika Gaszowice, Fotowoltaika Piece, Fotowoltaika Rybnik, Fotowoltaika Racibórz, Instalacja fotowoltaiczna Wodzisław Śląski, Fotowoltaika Jastrzębie Zdrój, Fotowoltaika Racibórz, Fotowoltaika Rybnik